Новини

Власники дизельних Mercedes подали позов на концерн Daimler

Власники дизельних Mercedes подали позов на концерн DaimlerДнями стало відомо, що власники дизельних Mercedes звернулися до суду в США з позовом на концерн Daimler. Позивачі заявляють, що в машинах, які були зроблені Daimler, обладнано спеціальний пристрій, що дозволяє зменшувати результати викидів азоту при тестуванні. 

Представники Daimler у відповідь заявили, що цей колективний позов безпідставний, оскільки випущені автомобілі Mercedes обладнані належним чином і не містять пристроїв, які допомагають знижувати рівень викидів.

Взимку 2016 р.  власники Mercedes вже зверталися до суду з позовом, в якому заявляли про те, що в деяких моделях машин викид азоту становить в 19 разів більше, ніж вказано в офіційних документах, а також ніж допускає законодавство США.

Останнім часом регулюючі органи пильно стежать за Mercedes. Наприкінці 2015 року Німецька організація з захисту навколишнього середовища також заявляла, що в результаті тестування було виявлено перевищення викидів азоту в два рази в моделі концерну Daimler.

Джерела повідомляють, що в тому випадку, якщо суд визнає вину Daimler, концерну загрожує великий штраф.

Daimler AG – великий автомобілебудівний концерн, який було засновано в 1883 році в Німеччині. Підприємство є одним з провідних автовиробників в світі. Його активи налічують $ 229,5 млрд. Кількість співробітників компанії складає близько 300 тис. чоловік. До складу компанії входить підрозділ Mercedes-Benz Cars Group, яке займається виробництвом легкових машин.

Джерело: rns.online

 

  •