Новини

Власник Zara інвестує € 1,5 млрд. в розширення бізнесу

Власник Zara інвестує  € 1,5 млрд.  в розширення бізнесуПідприємство Inditex, яке володіє великим постачальником одягу – Zara, має намір вкласти в розширення свого бізнесу інвестиції в розмірі € 1,5 млрд. За інформацією обізнаних джерел, компанія планує вийти на ринок В’єтнаму, Нової Зеландії, Нікарагуа, Парагваю і Аруби.

Всього підприємство має відкрити близько 450 нових торгових точок. Компанія затвердила план з розширення  бізнесу, згідно з яким до кінця цього року вона повинна бути представлена ​​на всіх європейських ринках, а також на ринку Туреччини.

Керівництво компанії стверджує, що завдяки грамотно складеному плану, інвестиції є виправданими, і це можливість підприємства не тільки збільшити популярність торгової марки, але і значно примножити доходи.

Критики по-різному оцінюють вкладення Inditex, деякі з них припускають, що підприємство може понести збитки в зв’язку з нестабільною економічною ситуацією на світовому ринку. За їх словами, багато торгових компаній на даний момент навпаки намагаються скорочувати витрати, і для цього вдаються до продажу активів і скорочень штату співробітників. Наприклад, модний будинок Brioni недавно оголосив, що має намір скоротити третину працівників для того, щоб впоратися з фінансовими труднощами.

Inditex була створена в 1963 році в Іспанії. В її портфелі – близько 7 тисяч магазинів у 88 країнах світу. Чистий прибуток підприємства в минулому році збільшився на 14,8% – до € 2,9 млрд., виручка за звітний період збільшилася на 15,4% – до € 20,9 – в порівнянні з попереднім роком. У зв’язку з цим, компанія впевнена в успішній реалізації плану з розширення бізнесу.

Джерело: rns.online

  •