Новини

Власник KFC продасть свій бізнес в Китаї

Власник KFC продасть свій бізнес в КитаїДнями обізнані джерела повідомили про те, що власник одного з головних конкурентів McDonald’s, підприємство Yum Brands Inc., планує продати свій китайський бізнес. На даному етапі компанія обговорює з потенційними покупцями умови і варіанти майбутньої угоди.

Згідно з планом компанії, вже в кінці 2016 року буде продано близько 6,9 тис. ресторанів у Китаї, які на сьогоднішній день приносять компанії більшу частину прибутку.

Аналітики коментують даний план Yum Brands, відзначаючи, що можливо рішення продати бізнес пов’язано з падінням продажів на території Китаю в минулому році після того, як компанія стала учасником скандалу, в якому її звинувачували у використанні неякісної продукції.

Сума майбутньої угоди не розголошується, однак експерти повідомляють, що бізнес підприємства в Китаї оцінюється приблизно в $ 10 млрд.

Представники Yum Brands Inc. не давали жодних коментарів з приводу продажу ресторанів в Китаї, пообіцявши докладно розповісти про все, коли буде визначено покупця. У той же час, обізнані джерела повідомили про те, що компанія може бути розділена Yum і Yum China.

Yum Brands Inc. – велика американська корпорація, що володіє такими всесвітньо відомими брендами, як Taco Bell, KFC, Pizza Hut. Компанія володіє 38 000 ресторанами більш ніж в 110 державах.

Джерело: biz.liga.net

  •