Новини

Віталій Кропачов виявився банкрутом

Бізнесмен Віталій Кропачов, якого ЗМІ називають «вугільним смотрящим», заборгував своїм кредиторам близько 300 млн грн і на даний момент «пропав». Бізнесмен не відповідає на дзвінки і, ймовірно, виїхав з України.

Про це повідомили джерела в колах, близьких до бізнесмена.

«Віталій залучив гроші на заставу для участі в приватизаційному конкурсі з купівлі «Центренерго». Це близько 300 мільйонів гривень. Обіцяв, що поверне суму після приватизації, коли його партнери дадуть йому 6-7 млрд для оплати угоди. Але, конкурс скасували, а Карпачов «зник» – на мобільний не відповідає, на зв’язок не виходить. Або виїхав з країни або десь ховається», – розповідає джерело.

Також співрозмовник розповів, що Кропачов заборгував багатьом людям, і на даний момент сума наявних у нього активів є набагато меншою за загальну суму взятих кредитів. «По суті, він банкрут. Хто раніше його знайде, той, можливо, зможе отримати свої борги. Решта залишаться ні з чим», – додало джерело.

Нагадаємо, конкурс з приватизації «Центренерго» був призначений на 13 грудня 2018 року. Заявки на участь в конкурі подали 5 компаній, однак предконкурсну заставу внесли тільки дві компанії, в тому числі і ТОВ «Укрдонінвест» Віталія Кропачова. Застава становила 298 млн грн.

За день до конкурсу Фонд державного майна України прийняв рішення про його скасування. Причиною такого рішення стали неправильно подані документи. Зокрема, компанія Віталія Кропачова ТОВ «Укрдонінвест» не змогла надати підтвердження походження 6 млрд грн на покупку «Центренерго».

Читайте також: «Центренерго» за 9 міс. скоротило чистий прибуток в 4,2 рази

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар