Новини

Велика азіатська компанія готова інвестувати $ 50 млн у будівництво ГЗК в Кривому Розі

Одна з найбільших азіатських компанії зацікавилася інвестиційним проектом створення в Кривому Розі нового залізорудного виробництва. Створення Шимановського ГЗК реалізує канадська компанія Black Iron.

Канадський інвестиційний проект зі створення нового залізорудного виробництва в Кривому Розі, який реалізує канадська компанія Black Iron, зацікавив одну з великих азіатських компанії, яка нібито має намір вкласти в нього 50 млн доларів в обмін на отримання контракту на будівництво.

Чи стало відомо, що консультативна служба Black Iron звернулася до ряду експортно-кредитних агентств і банків Європи з проханням про надання боргового фінансування (призначення – будівництво). Кілька таких операторів дали згоду на надання кредитів в кінці серпня поточного року.

Президент України після повернення з поїздки в Канаду, сприяв Black Iron в придбанні земельної ділянки під проект. Black Iron працює в Україні з 2010-го року через компанію «Шимановський Стіл» і має намір створити гірничо-збагачувальний комплекс потужністю до 8 мільйонів тонн залізорудного концентрату щорічно.

Сьогодні в проект вже вкладено $ 70 мільйонів. Створення Шимановського ГЗК приверне в Україну від $ 1,2 мільярда інвестицій. Вlack Iron збирається запустити 1-у чергу виробництва (4 млн. т залізорудної сировини). Початок будівництва заплановано на 2020 й рік.

Читайте також: Канадська компанія розроблятиме нафтогазові ділянки в Україні

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар