Новини

Великобританія почала розслідування стосовно Tata Steel

Великобританія почала розслідування стосовно Tata SteelВелика сталеливарна корпорація Tata Steel потрапила під підозру британської влади. Служба по боротьбі з економічними злочинами почала розслідування стосовно діяльності підприємства. За відомостями джерел, причиною розслідування стали порушення Tata Steel у внутрішніх перевірках відділення спеціальних сталей.

Джерела говорять про те, що порушення були зафіксовані в департаменті спеціальних сталей в Південному Йоркширі. На сьогоднішній день підприємство призупинило свою діяльність, усунувши ряд співробітників.

Раніше повідомлялося про те, що Tata Steel має намір продати свої британські активи, які є збитковими. На початку квітня 2016 року уряд  Великобританії вирішив втрутитися в процес продажу частини бізнесу індійської корпорації і можливого закриття заводів в Британії. Через закриття заводів кілька тисяч громадян Великобританії можуть залишитися без роботи. На даний момент Tata Steel оголосила про декілька  етапів  звільнень в британських структурах компанії.

Представники регулюючих органів прокоментували нинішнє розслідування стосовно Tata Steel, підкресливши, що ними були виявлені певні недоречні процедури перевірки і сертифікації. Які заходи будуть прийняті з боку уряду  щодо компанії не повідомляється.

Tata Steel є одним з найбільших світових виробників сталі. Підприємство здійснює виробництво в 26 державах. Ринкова капіталізація компанії складає більше $ 3,5 млрд.

Джерело: rns.online

  •