Новини

Великий інвестиційний проект від Fiat Chrysler Automobiles

З метою перенесення виробничих потужностей з Мексики, які розташовані в місті Сальтільйо, представники автоконцерну Fiat Chrysler Automobiles заявили про великий інвестиційний план в модернізацію заводу в Уоррені, що знаходиться в штаті Мічиган.

Попередня загальна сума інвестицій складе близько 1 мільярда доларів.

Реалізація – до 2020 року.

На уорренському заводі заплановано виробництво вантажних автомобілів наступного покоління Ram Heavy Duty.

Представники компанії мають намір відкрити нові робочі місця на виробництві. У штатному розписі вже анонсують вакансії для 2, 5 тисячі осіб.

Крім цього, керівництво компанії прийняло рішення про одноразову спеціальноу премію в розмірі 2 тисячі доларів для 60 тисяч робочих в другому кварталі поточного року.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп, в своїй ще передвиборчій програмі анонсував, що має намір створювати нові робочі місця для американців, нехай навіть шляхом повернення виробництва в Америку з Мексики.

Цікаво знати, що президент Америки на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» вже подякував керівництву компанії Fiat Chrysler Automobiles за рішення щодо перенесення виробництва.

Для довідки. Компанія Fiat заснована в 1899 році і є власником брендів Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Abarth, Ferrari і Maserati.

Раніше ми повідомляли, що влада США готує «кремлівську доповідь».

Читайте також: Судові претензії, або Apple заплатить за відвертість

  •  

Напишіть коментар