Новини

В Україні відкриють 15 дилерських центрів компанії Ravon

Група компаній «АІС», що є одним з найбільших імпортерів і дистриб’юторів автомобілів на території України, заявила про розширення дилерської мережі у рамках країни.

Йдеться про просування на українському ринку автомобільного бренду Ravon, виробником якого є національна автомобілебудівна компанія Узбекистану.

Таким чином, у рамках стратегічної співпраці з узбецьким підприємством «Укр-УзАвто» у найближчий рік в Україні мають намір відкрити близько 15 дилерських центрів Ravon. Перелік міст, в яких планують запустити офіційну дилерську мережу, включає Київ, Дніпро, Чернігів, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтаву та інші.

Автомобільний бренд Ravon зайшов на український ринок у 2016 році. Автомобілі R2 і R4, що постачаються в Україну, є новинкою модельного ряду вищезгаданого концерну. Їх виробництво відбувається на заводі General Motors в Узбекистані.

Варто вказати, що група компаній «АІС» є офіційним імпортером і дистриб’ютором понад 10 автомобільних брендів на території України. Серед них – RENAULT, Chevrolet, Geely, Citroën та інші.

Читайте такожBMW чи Mercedes: світові виробники авто підводять підсумки року

  •  

Напишіть коментар