Новини

В Україні створять інститут приватних виконавців

Представники Міністерства юстиції повідомили про створення інституту приватних виконавців в Україні. Згідно з інформацією, наданою прес-службою національного відомства, відповідний проект Закону підготовлений і, за попередніми прогнозами, набере чинності вже навесні.

Нова редакція Закону передбачає змішану систему виконання судових рішень. У цьому випадку замовник має можливість вибору: звернутися до приватного або державного виконавця.

Одна з основних переваг вищезгаданої реформи полягає в оптимізації витрат державного бюджету. Частина фінансування ляже на представників недержавних організацій. При цьому, надходження тільки збільшаться за рахунок сплати податків такими суб’єктами.

Що стосується державного регулювання діяльності приватних виконавців, то Закон передбачає ряд вимог. Таким чином, претендент на посаду має бути членом Національної палати приватних виконавців, мати два роки юридичного стажу і відповідну освіту. Окрім цього, також передбачене страхування відповідальності приватного виконавця.

Читайте також: Мін’юст запустить роботу Єдиного реєстру боржників

  •  

Напишіть коментар