Новини

В Одесі у Фонду гарантування вкладів украли нерухомості на 140 мільйонів

Прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб повідомив про незаконне переоформлення права власності на один з найбільш ліквідних активів “Платинум Банку”.

Відзначається, що цим активом є 11 тис квадратних метрів нежитлової нерухомості, в центрі Одеси, оціночною вартістю 144 млн гривень.

“Спроба незаконного заволодіння майном банку реалізована за безпрецедентною схемою: з Реєстру прав на нерухоме майно без будь-яких пояснень вилучено запис про право власності на об’єкт ПАТ “Платинум банк”. Так само без пояснень і документальних підстав перереєстровано майно на фізичну особу – Садигов Фаміл Тофік Огли”, – йдеться в повідомленні.

У свою чергу фізособа на основі акту прийому-передачі передала права на майно банку юридичній особі – ТОВ “Садиг Тофік”, створеному рівно за день до проведеної “операції”.

“Легітімізувала шахрайство Грицай Наталія Володимирівна, реєстратор КП Березанської сільської ради Біляївського району Одеської області “Центр реєстрації”, щодо дій якої в Міністерстві юстиції вже розпочато перевірку”, – підкреслюється в повідомленні.

Відзначається, що сьогодні від оперативних дій Мін’юсту і правоохоронних органів залежить збереження активу банку та недопущення його подальшого перепродажу.

У Фонді додали, що керівником компанії, яка в результаті угоди стала “власником” нерухомості, є Марабян Давид Леванович. Особа з таким самим іменем внесена в базу даних сайту “Миротворець” як бойовика незаконних збройних формувань з позивним “Армян”.

Читайте також: Голова Фонду гарантування вкладів заявив, що в Україні немає проблемних банків

  •  

Напишіть коментар