Новини

В червні 2017 року пасажиропотік в аеропорту «Жуляни» збільшився на 73,8%

Збільшення пасажиропотоку зафіксовано в червні 2017 року аеропортом «Жуляни» (Київ). Про це повідомляє прес-служба авіаперевізника. Згідно зі статистичними даними збільшення склало 73,8%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, і фіксує – 182 тисячі авіапасажирів.

Якщо говорити про кількість людей, які скористалися міжнародними рейсами, то це – 174,1 тисяча осіб. На внутрішніх рейсах споживчими послугами перельотів по країні скористалися 7,9 тисяч осіб.

Якщо ж констатувати загальну кількість рейсів (приліт/відліт), то в червні 2017 року зафіксовано 2 тисячі 265 рейсів, а це в процентному співвідношенні на 35,9% більше, ніж в минулому році за той же період.

Підсумкова кількість міжнародних рейсів складає за червень 2017 року 1 тисячу 884 рейси, а внутрішніх – 381 рейс.

Найбільшою популярністю користуються міжнародні рейси до Мінська (Білорусь), на другому місці – Анталья (Туреччина), а замикає трійку лідерів Будапешт (Угорщина). З внутрішніх перевезень першість утримують рейси в Одесу, Запоріжжя та Львів.

Читайте також: Авіаперевізник Wizz Air демпінгував ціни на переліт для пасажирів, які раніше придбали квитки на рейси Ryanair

  •  

Напишіть коментар