Новини

Уряд Індії планує створити нафтову держкорпорацію, об’єднавши 13 компаній  

india_korporaciyІндійський уряд планує проконсультувати тринадцять компаній на предмет афілювання тринадцяти нафтових компаній в одну державну корпорацію. Ціна питання – 77 мільярдів доларів.

У 2005 році влада Індії вже піднімала питання організації єдиної потужної нафтокорпораціі на державному рівні. Більше десяти років тому урядова комісія, ретельно вивчивши дане питання, вирішила, що проводити злиття компаній на той момент було далеко не найбільш раціональним рішенням. Тому, ідею відклали «на потім».

І ось цими днями Кабінет Міністрів знову почав виявляти інтерес до даної теми. Індійське міністерство нафти і газу зараз оцінює перспективи об’єднання нафтових держкомпаній. Щоправда, поки представники індійської влади нічого не коментують щодо можливого злиття.

Передбачається, що майбутня корпорація буде заснована на базі ONGC (Oil and Natural Gas Corporation Limited) – найбільшого виробника нафти в Індії, який знаходиться на 42-ому рядку в рейтингу Fortune Global 500. Компанія, організована у 1956 році, спеціалізується на виробництві 77% сирої нафти і 81% природного газу.

Читайте також: Фонд Рокфеллерів виводить інвестиції з нафтових компаній

  •