Новини

Уряд Франції вимагає від Societe Generale звіт у зв’язку з офшорним скандалом

Уряд Франції  вимагає від Societe Generale звіт у зв'язку з офшорним скандаломНа сьогоднішній день, багато великих європейських банків підозрюються в тому, що допомагали своїм клієнтам створювати офшорні компанії через Панаму. Серед підозрюваних – Societe Generale.

Днями Міністерство фінансів Франції звернулося до фінансової установи з вимогою надати звіт про зв’язки банку з офшорами, – про це повідомили обізнані джерела.

В інтерв’ю пресі глава Міністерства фінансів Мішель Сапен заявив про те, що запросив у банка  всю детальну інформацію про діяльність в період з 2012 по 2015 рр. і про причини створення нових офшорних підприємств.

Згідно з інформацією обізнаних джерел, Societe Generale заснував близько 1000 офшорних підприємств, деякі з них на сьогоднішній день активно здійснюють свою діяльність. Також відомо, що більшість зареєстрованих підприємств знаходиться в Люксембурзі, через найбільш вигідні  податкові умови.

Представники фінансової установи називають ці відомості такими, що не відповідають дійсності. Також в Societe Generale додали, що всі створені ними структури є «прозорими» і здійснюють свою діяльність відповідно до встановлених норм законодавства.

Експерти відзначають, що на сьогоднішній день немає прямих доказів того, що банк порушував законодавство. Однак Societe Generale повинен буде дати пояснення уряду Франції та надати необхідну документацію.

Повідомляється, що на сьогоднішній день Франція внесла Панаму в чорний список по лінії Мінфіну.

Джерело: ru.euronews.com

  •