Новини

UPG припиняє роботу в столиці

У зв’язку з достроковим завершенням договорів оренди, якому передували судові процеси, керівники мережі автозаправок UPG припиняють свою діяльність на території столиці, а також у Вінницькій області.

Правда, в одному з договорів в Києві термін дії оренди вказано до 1 листопада 2019 року, але у зв’язку з тим, що керівництво компанії UPG висунуло звинувачення керівництву компанії-орендодавцю, що фактично комплекс переданий в оренду третім особам – ТОВ «Поділлянефтесбит».

Фактами, які про це свідчили, на думку керівництва UPG, став діючий договір охорони АЗС: фірма «Охорона та юридичний захист» в жовтні 2017 року, маючи підписаний договір з компанією-арендодавцем приступила до охорони об’єктів.

Представники компанії UPG подали позовну заяву до суду, а в результаті проведення засідання суд не побачив ніяких порушень в договорі оренди, а також договорі про охорону об’єктів, тобто керівництво фірми-орендодавця має право здавати об’єкт в оренду, а також приймати самостійне рішення про охорону свого майна, не радячись з представниками компанії орендаря.

Аналогічна суперечка і судові розгляди проходили по ще одному об’єкту оренди.

Для довідки. Бренд UPG – власність паливної компанії «Укрпалетсистем». Спеціалізація – нафтопродуктів. Автопарк бензовозів компанії становить близько 200 транспортних одиниць. Мережа АЗС – 60 станцій, які територіально знаходяться у центральній та західній Україні.

Мережа АЗС UPG налічує близько 60 станцій, значна частина яких зосереджена в центральному та західному регіонах України.

Цікаво знати, що керівництво компанії UPG анонсувало старт роботи 7 автозаправних станцій в Дніпрі, Волинській, Київській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Львівській областях.

Читайте також: Інвестиційні плани по створенню агрокластера

  •  

Напишіть коментар