Новини

Укрзалізниця замовила нові послуги

ПАТ “Укрзалізниця” повідомила про те, що замовила нові послуги. Мова йде про переклад, сума яких становить 1,5 млн грн.  Нещодавно філією “Центр сервісного забезпечення” було проведено тендер. Тема – забезпечення послугами з письмового перекладу. За документами він має здійснюватись з іноземної мови на українську. Додатково буде доступний переклад з державної мови на іноземну. Представники товариства повідомили, що в переліку прописано майже сорок мов.

Перемогу в тендері бажали отримати – фізична особа-підприємець Ульянова Т.І. Ковмир К.Є, товариство з обмеженою відповідальністю “Обласне Бюро Перекладів”. При розгляді пропозицій дві найдешевші було виключено. Причина – ненадання потрібних дипломів (сертифікатів), які повинні підтверджувати знання мов для перекладу. Документація становить, що в списку мов є англійська, німецька, польська, казахська, новогрецька та інші.

Повідомляється, що остаточно перемогу отримала Ковмир К.Є. Її пропозицією була 1000 гривень. Це є нижча вартість, ніж очікувалось.

Читайте також: “Укрзалізниця” і “Фінінпро” уклали мирову угоду на 500 млн грн

  •  

Напишіть коментар