Новини

“Укрпошта” готова взятися за доставку медикаментів

Ігор Смілянський має намір ініціювати внесення змін до чинного законодавства, з метою розширення функціональних можливостей «Укрпошти». Цього разу, мова йтиме про можливість здійснювати доставку медикаментів. Згідно із заявою генерального директора ДП «Укрпошта», на сьогоднішній день такі послуги в рамках України надають тільки окремі організації, серед яких комерційна «Фарм доставка». Але, у цьому контексті, новий сервіс від державного оператора буде спрямований не лише на отримання прибутку, а й на виконання соціальних цілей: зараз фармацевтична провізія доступна далеко не в усіх населенних пунктах нашої країни.

У свою чергу, Руслан Світлий, генеральний директор компанії «Фармація» зазначає, що реалізація ініціативи «Укрпошти» знаходиться під великим питанням, оскільки більшість медикаментів потребує спеціальних умов зберігання і транспортування, чого поштовий оператор не зможе забезпечити.

Ще одне питання пов’язане зі статусом державного підприємства в рамках даної ініціативи: чи буде діяти «Укрпошта» як аптечний пункт або як сервіс, який здійснює логістику. У першому випадку вимоги до компанії посилюються: необхідно отримати спеціальну ліцензію.

Читайте також: «Укрпошта» розпочинає нове життя: але не з нуля, а з мінуса

  •  

Напишіть коментар