«Укрпошта» анонсувала оновлену послугу кур’єрської доставки

Як повідомляє прес-служба національного оператора «Укрпошта», 1 березня поточного року запрацює оновлена ​​послуга кур’єрської доставки.

У зв’язку з намірами впровадження сучасних технологій і сервісів, до стандартів якісного обслуговування і поліпшенням сервісу доставки керівництво компанії провело ряд комплексних заходів для залучення нових клієнтів компанії, а також для ефективної роботи.

Для своєчасної доставки розширили автопарк «Укрпошти» на 131 спеціалізований автомобіль. Заплановано відкриття додаткових майданчиків для обробки кур’єрських доставок за допомогою сучасного обладнання і ПЗ

Для підвищення вимогам електронної комерції в компанії акцентують увагу на залучення сучасних електронних сервісів.

Тепер стане можливим замовлення послуги через свій «особистий» кабінет на інформаційному порталі компанії. Крім цього, клієнт зможе відстежити маршрут своєї посилки або будь-якого іншого виду поштового відправлення.

Робота «оновленої» «Укрпошти» стартує в столиці України від 1 березня 2018 року.

У великих містах України – 1 апреля 2018 року.

Нагадаємо, що керівництво компанії-конкурента «Нова пошта» подало скаргу в АМКУ на компанію «Укрпошта» через неконкурентні переваги держкомпанії, так як, наприклад, навіть в рамках закону держкомпанія отримує можливість оренди приміщень за 1 гривню.

Читайте також: AirAdvisor доб’ється компенсації за порушення прав пасажирів

  •  

Напишіть коментар