Новини

“Укрцукор” отримав заявку на експорт до Китаю

Національна асоціація виробників цукру України “Укрцукор” отримала заявки на здійснення прямих поставок продукції в Китай. Про це повідомляє прес-служба української некомерційної організації. Згідно із заявою, активізація іноземних інвесторів викликана дебютом представників вітчизняного агропромислового сектора в рамках продовольчої виставки – Anufood China 2016. У першу чергу, потенційні замовники з КНР зацікавлені в поставках коричневого бурякового і білого рафінованого цукру. Варто також зазначити, що в рамках заходу представники “Укрцукору” також встановили бізнес-контакти з підприємствами Європейського Союзу, Анголи, Південної Кореї, Шрі-Ланки та іншими.

Нагадаємо, що “Укрцукор” – це добровільне некомерційне об’єднання представників цукрової промисловості України. Основна мета організації – лобіювання та захист інтересів підприємств, які знаходяться в складі “Укрцукор”. Серед них не тільки заводи, які безпосередньо займаються виробництвом цукру, але також – сервісні підприємства інших галузей.

Важливо, що для здійснення поставок на китайський ринок українським виробникам необхідно пройти процедуру сертифікації. Тільки тоді експорт можна буде здійснювати на пряму без участі посередників.

Читайте також: ED&F збільшує обсяги виробництва продукції

  •  

Напишіть коментар