Новини

Український підприємець заявив, що СБУ “кошмарить” його бізнес

Український бізнесмен, засновник девелоперської компанії TARYAN Group Артур Мхитарян публічно звернувся до президента Петра Порошенко нібито через рейдерство і вимагання Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Міністерства культури.

На своїй сторінці в Facebook він оприлюднив відеозвернення, в якому вказав, що за останні два роки були штучно створені бар’єри для отримання погодження в Міністерстві культури і організована “корупційна годівниця”.

За його словами, Міністерство культури саботує видачу погоджень кільком десяткам будівельних і девелоперських компаній. Однак якщо проаналізувати видані папери, можна побачити, що такі обмеження стосуються не всіх. Бізнесмен підкреслив, що вирішення отримують компанії, пов’язані з колишніми і нинішніми чиновниками.

За його словами, такі кримінальні справи завели на безліч компаній, в тому числі і на TARYAN Group, у зв’язку з перевищенням повноважень і порушенням підслідності. Він вказав також, що СБУ не має права їх розслідувати, бо “придумані” звинувачення не пов’язані із захистом національної безпеки.

За його словами, СБУ використовує брудні піар-технології – різні медіа та соцмережі для дискредитації компанії TARYAN Group.

Читайте також: СБУ заарештувала рахунки інвестиційної компанії “Універ капітал”

  •  

Напишіть коментар