Новини

Український «Антонов» і китайська AICC домовилися про співпрацю

antonovДержпідприємство “Антонов” підписало контракт з китайською компанією AICC (Airspace Industry Corporation of China) про співпрацю за програмою Ан-225. Прес-служба ДП підтвердила підписання договору і уточнила, що мова йде про довгострокову співпрацю в два етапи.

  • Перший етап – побудова другого модернізованого екземпляра літака Ан-225 “Мрія” в ДП “Антонов” і поставку компанії AICC.
  • Другий етап – створення спільного серійного виробництва Ан-225 в Китаї за ліцензією ДП “Антонов”.

Кожен з цих етапів буде реалізовуватися за умовами окремих контрактів, повідомляється на сторінці підприєямства у фейсбуці. .

Водночас на сайті sina.com.cn повідомляється, що Airspace Industry Corporation of China також підписала угоду про співпрацю з владою міста Лучжоу провінції Сичуань щодо спільного будівництва виробничої бази літаків А-225 в Лучжоу і Гуйгане.

Також українські ЗМІ повідомляли і про те, що під час зустрічі у КНР також обговорювалися перспективи співпраці по АН-178. За словами президента «Антонова» Олександра Коцюби, паралельно з проектом Ан-225 зобов’язалися авансувати виробництво літаків Ан-178. Він уточнив, що співпраця щодо Ан-178 буде паралельний проект.

«Це велика транспортна корпорація і їм потрібні такі літаки для використання в своїх транспортних хабах”, – зазначив президент Антонова. Йдеться про підписаний минулого році меморандум про виробництво 25 літаків Ан-178 », – резюмував А. Коцюба.

Читайте також: GE допоможе «Антонову» з двигунами, а «Укрзалізниці» – з локомотивами  

  •