Новини

Українські юридичні компанії уклали угоду про злиття

Українські юридичні компанії уклали угоду про злиття18.02.2016 р. надійшла інформація про те, що адвокатське об’єднання “Правова група” Домініон “(Київ) і юридична компанія “Ксьонзенко партнерс “(Київ) прийняли рішення об’єднатися і уклали угоду про злиття.

Дана угода стала першою M & A угодою серед юридичних фірм в цьому році.

Нове підприємство буде здійснювати свою діяльність під назвою – Правова група “Домініон”, партнерами якої залишаться Пінчук Олександр і Гончарук Михайло. Це дозволить компанії значно розширити свій штат фахівців в області права, а також почати надавати своїм клієнтам нові види послуг в різних галузях.

Головним консультантом і організатором угоди по об’єднанню компаній для посилення своїх практик і поліпшення рівня обслуговування клієнтів виступив  Атепалихін Артем, експерт в питаннях стратегічного розвитку та бізнес-комунікацій.

Дане рішення, це логічний шлях для компаній, які шукають нові можливості і прагнуть  розвитку, також це дозволить не втратити клієнтів і докласти командні зусилля для залучення нових. Не виключено, що поєднання досвіду двох компаній допоможе зробити нове підприємство більш конкурентоспроможним.

Правова група «Домініон» – українське підприємство, яке було засновано в Києві в 2005 році. Фахівці компанії надають свої послуги в таких юридичних сферах як: податкове право, банківське право, адміністративне право, також допомагають вирішувати правові проблеми в сфері нерухомості.

  •