Новини

Україна отримає $78 млн від США на розвиток економіки

США виділять Україні додаткову технічну допомогу

Україна отримає додатково близько $ 78 млн від уряду США на підвищення прозорості управління і забезпечення сталого економічного розвитку.

Як повідомила прес-служба Кабінету міністрів, 22 серпня уряд прийняв рішення про підписання відповідних двосторонніх документів.

Підписання угод створить необхідні законодавчі умови для виділення урядом США додаткової технічної допомоги в розмірі більше $ 54,4 млн.

“Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення доступності інвестиційної діяльності середнього класу в Україні, зміцнення потенціалу приватного сектора економіки, підвищення енергоефективності української економіки і її енергетичної безпеки, збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва”, – пояснюється в повідомленні.

Крім того, ще понад $ 23,6 млн буде виділено на реформу управління, зокрема, на поліпшення законодавчого середовища відповідно до європейських стандартів, вдосконалення функцій громадянського нагляду та участі громадян у процесах управління, а також посилення підзвітності уряду.

Читайте також: Туреччина проти Дональда Трампа та підвищення мит

  •  

Напишіть коментар