Новини

Україна має намір найближчим часом підписати угоду про політичне та торговельне співробітництво з Великою Британією

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив з Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Меліндою Сімонс двосторонню співпрацю після виходу Великобританії з Європейського Союзу. Зокрема, йшлося про підписання двосторонньої торговельної угоди. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Укладення нової угоди між Україною та Великою Британією про політичне та торговельне співробітництво після виходу Великої Британії з ЄС має відбутися найближчим часом.

«Це може статися під час майбутнього візиту Президента України Володимира Зеленського до Лондона. У грудні 2019 року ми досягли домовленостей щодо положень торговельної частини Угоди. Проведення перемовин щодо політичної частини Угоди ми очікуємо вже 14-15 січня», — сказав Гончарук.

Гончарук також підняв питання сприяння Великою Британією отримання Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями. Мелінда Сімонс відповіла, що Велика Британія ініціює обговорення цього питання в рамках Альянсу.

Читайте також: Президенти України Володимир Зеленський та Туреччини Реджеп Таїп Ердоган домовилися про розширення економічної співпраці

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар