Новини

Україна добре зекономила на імпорті газу

Завдяки імпорту газу з Європейським Союзом Україна добре зекономила. 1,29 мільярдів доларів, і все завдяки тому, що країна більше не проводила закупівлю у “Газпрому”. Дану інформацію повідомила прес-служба НАК “Нафтогаз України”. Представники компанії додали, що саме використання газу вже як 4 роки значно зменшилось, приблизно на 30 відсотків. На сьогоднішній день ринок газу в Україні названий “дифіцитним”. Лише в цьому місяці країна мала імпортувати приблизно шість сотен кубів газу.

Рівно рік тому, Україна отримала у використання транзит на сумму – 7 – мільйонів доларів. Це більше, ніж країна віддала коштів за імпортований газ. Ось так і змінився баланс розрахунків зовнішнього характеру, на помітно – позитивний.

Відомо, що Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” має отримати від Газпрому ще більше 110 мільйонів доларів. Але чи здійсниться це, буде відомо лише згодом. А допоки акціонерна компанія радіє з суми котру успішним чином змогла зекономити та не зупиняється на досягнутому.

Читайте також: Нафтогаз планує випуск єврооблігацій

 

  •  

Напишіть коментар