Новини

Uber звинувачує Ola в нанесенні шкоди діловій репутації

Uber звинувачує Ola в нанесенні шкоди діловій репутаціїUber звернулася в суд з позовом до індійського конкурента  Ola. Компанія звинувачується в нанесенні шкоди  діловій репутації Uber. Обізнані джерела інформують про те, що судові засідання  у справі почнуться у вересні.

В матеріалах справи позивачі говорять про те, що їх конкуренти навмисно створили 90 тис. фейкових акаунтів, через які здійснювали замовлення, а потім відразу ж їх скасовували, в загальній сумі було скасовано 400 тисяч поїздок. Також представники компанії Uber заявляють, що Ola поширювала неправдиві відомості щодо діяльності американського сервісу. Позивачі впевнені, що всі ці дії відбувалися для того, щоб знизити рівень довіри до компанії Uber, тому що в результаті неправомірних дій конкурентів, з нею припинили співпрацю близько 20 тисяч водіїв.

У своїй судовій заяві, Uber вимагає заборонити діяльність Ola в Індії. Свої збитки, за інформацією обізнаних джерел, компанія оцінює в $ 7,5 млн.

Представники Ola не визнають свою провину, і заявляють, що звинувачення Uber не обгрунтовані.

Ola є найголовнішим конкурентом Uber на індійському ринку. У минулому році, за статистичними даними, у Uber було близько 6 млн. активних користувачів, а у Ola близько 10 млн.

Минулого літа керівництво структурного підрозділу Uber в Індії говорило про те, що компанія планує вкласти кошти в індійський ринок в розмірі $ 1 млрд. У свою чергу, Ola домовилася об’єднатися з іншими великими конкурентами Uber – китайською Didi Kuaidi і малайзійською GrabTaxi.

Джерело: rbc.ru

  •