Новини

Uber виплатить французьким таксистам € 1,2 млн.


Днями Паризький суд виніс вердикт, згідно з яким, французький підрозділ сервісу замовлення таксі Uber має виплатити € 1,2 млн. об’єднанню таксистів UNT за порушення правил паркування.

Згідно з французьким  законодавством, парковка біля вокзалів та інших громадських місць дозволяється тільки державним службам таксі. Незважаючи на це, співробітники Uber  займали місця, призначені для міських служб таксі. Суд виявив, що компанія Uber неправильно інтерпретувала норми закону, про що говорять її неправомірні дії.

Таксисти у Франції протестують проти конкуренції Uber, активний мітинг протесту відбувся 26.01. 2016 в Парижі, в ході якого активісти палили покришки і вели себе агресивно, так що поліції довелося застосувати силу для врегулювання конфлікту.

У 2015 році уряд Франції наполягав на забороні  сервісу Uber в країні за систематичне порушення чинних норм законодавства. Також в 2014 р. Uber  вже був оштрафований у Франції за те, що дозволяв будь-якому автомобілісту надавати платні послуги перевезень, що є неправомірним.

Невдоволення з приводу сервісу Uber висловлювали і в інших країнах, мер Лондона говорив про те, що робота сервісу неякісна та потребує удосконалення, також негативно висловлювалися про компанію представники органів влади в США, Канаді, Індії, Китаї.

Компанія Uber  ніяк не коментувала подібні висловлювання влади. Незважаючи на критику і численні протести з боку конкурентів, сервіс Uber активно розширює сферу своєї діяльності і продовжує освоювати нові ринки. Також з кожним роком зростає приплив інвестицій. На сьогоднішній день оцінка компанії складає більше $ 50 млрд.

Джерело: lenta.ru

  •