Новини

Uber і Lyft готові допомогти тим, кого залишили без грошей

Райдершерінгові компанії в Нью-Йорку залишили без коштів багатьох таксистів, деяких просто позбавили заробітку, що теж не дуже-то гуманно. Але тепер вони вирішили допомогти людям, які з їхньої вини стали банкрутами, виплативши їм 100 мільйонів доларів. Хоча разом з цим, вони висунули перелік вимог до влади.

Сервіси Lyft, Uber і Via, вирішили створити фонд розміром 100 мільйонів доларів. Головна мета фонду – допомогти таксистам які втратили всі свої кошти. Їх свого часу підвела новомодна система розподілу ліцензій на цю діяльність – за допомогою обмеженого числа медальйонів. Вартість медальйона доходила до божевільної суми – 1,3 мільйона доларів. Для багатьох таксистів це було найголовнішим капіталовкладенням в житті. Але так як високі технології швидко зрушили це нововведення в сторону, потреба в них знизилася – до 200 тис. доларів.

Нью-Йорк на даний момент проти такої благодійності. У зв’язку з тим, що це виглядало як банальний хабар. В країні наразі представлені нові реформи, які регулюють райдершерінг, всі подібні дії з боку систем виглядають в дуже негативному світлі.

Читайте також: Показники інвестицій в нерухомість Києва значно зменшились

  •  

Напишіть коментар