Новини

У США почали розслідування відносно BMW через занадто високі продажи

Влада США почала розслідування відносно BMW через звітность компанії. Регулятор фінансового ринку визнав підозрілими відомості про продажі, за якими в цьому році BMW поки обганяє головного конкурента Mercedes-Benz.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) почала розслідування відносно BMW через звітность компанії, повідомила The Wall Street Journal. Представник BMW заявив газеті, що влада США зв’язалася з компанією, вона має намір співпрацювати в рамках розслідування. Представник SEC сказав Bloomberg, що комісія не дає коментарів з приводу тих чи інших розслідувань.

За даними WSJ, розслідування відносно BMW пов’язано зі статистикою з продажу автомобілів. SEC перевірить, чи не змушував BMW дилерів відзначати одиниці як продані, коли насправді вони як і раніше залишаються на стоянці, зазначила газета. BMW конкурує на американському ринку преміальних автомобілів з Mercedes-Benz, які випускає Daimler AG., відзначає Bloomberg. Цього року BMW з продажу трохи попереду, хоча останні три роки лідерство залишалося за Mercedes-Benz, зазначив Bloomberg.

Дилери раніше скаржилися, що BMW змушував їх купувати автомобілі у виробника для резервного парку, зазначає Bloomberg. Транспортні засоби з нього позичали водіям, які здали свою машину в ремонт або техобслуговування, але продавцям доводилося відзначати автомобілі як продані. Щоб перепродати їх уже як старі, дилерам доводилося робити знижку і знижувати ціну. BMW в обмін пропонував дилерам бонуси, писав Bloomberg.

Читайте також: Німецька влада оштрафує BMW, Daimler і Volkswagen за цінову змову при покупці стали

  •  

Напишіть коментар