Новини

У пошуку інвестора, або Інноваційні технології від Japan Display

У зв’язку з організацією масового виробництва дисплеїв на основі органічних світлодіодів (OLED), для впровадження у виробництво інноваційної технології, яка націлена на скорочення вартості виробництва, японська компанія Japan Display шукає інвесторів. Таку інформацію оприлюднили ЗМІ Японії.

В наслідок таких публікацій акції компанії різко підскочили на 25% в ціні до кінця торгів на Токійській біржі.

Як розповіли представники компанії, запланований інвестиційний портфель складе близько 900 мільйонів доларів. Основними інвесторами заявлені такі компанії як Sony, Canon, Panasonic, а також державний фонд Innovation Network Corp. of Japan (INCJ).

Представники компаній Japan Display повідомляють, що виробництво нових панелей обійдеться на 40% дешевше, ніж виробництво південнокорейських продуктів від Samsung Electronics.

Для довідки. Japan Display заснована в 2012 році. Компанія є результатом злиття дисплейних підрозділів Hitachi, Toshiba і Sony.

У зв’язку зі зменшенням попиту на iPhone, компанія Japan Display стала збитковою в минулому році, адже половина виручки компанії залежить від продажів смартфонів.

Раніше в компанії провели значні скорочення персоналу.

Читайте також: Мрія француза, чи Інвестиційний соціальний проект «Равлик України»

  •  

Напишіть коментар