Новини

У Німеччині страйкують бортпровідники Eurowings і Germanwings

Сьогодні вночі в Німеччині стартував страйк бортпровідників таких європейських авіаперевізників як Eurowings і Germanwings: дочірні компанії Lufthansa. Конфлікт виник на грунті нерівномірної оплати праці персоналу, який працює на материнську корпорацію і представниками бюджетних авіаліній, хоча, фактично, кожен із них отримує заробітну плату від одного і того ж роботодавця, маючи однакові обсяги роботи. Акція протесту була ініційована членами незалежної профспілкової організації UFO і триватиме наступні 24 години в усіх великих аеропортах Німеччини, за винятком Мюнхена і Франкфурта.

Керівництво Lufthansa принесло свої вибачення за незручності, і готове компенсувати тим, хто так і не змогли скористатися послугами авіаперевізника, вартість квитків. За даними європейських ЗМІ, від страйку постраждало близько 50 тисяч пасажирів.

Подібні події вже мали місце бути в біографії Lufthansa. За підрахунками Lawyers Daily, страйк бортпровідників у 2015 році обійшлася корпорації в суму близько 7-9 мільйонів доларів.

Читайте також: Lufthansa снова бастует

  •  

Напишіть коментар