Новини

У Китаї виріс попит на мобільні додатки через коронавірус

Світова індустрія ігрових та інших онлайн-додатків зросла на $150 млрд за рахунок рекордної кількості завантажень китайськими користувачами. Про це пише The Finаncial Times.

Всього за тиждень з Китаю було зроблено рекордних 222 млн завантажень через інтернет-магазин Apple.

Найбільший інтерес для китайців зараз представляють мобільні ігри. На другому місці по завантаженню – освітні послуги. Фінансові аналітики пов’язують це з тим, що багато навчальних закладів в КНР зараз закриті через коронавірус.

Видання повідомляє, що акції Tencent, найбільшого постачальника мобільних ігор в Китаї, досягли максимуму за 20 місяців, а ринкова капіталізація компанії перевищує $500 млрд. Акції компанії New Oriental Education, яка займається онлайн-освітою в КНР, в цьому році зросли в ціні на 17%.

Даніель Ахмад, аналітик консалтингової компанії Niko Partners, зазначив, що доходи від ігрових додатків в Китаї виросли на 12% в порівнянні з попереднім роком. Це зростання продовжиться в наступні тижні, оскільки підприємства в багатьох містах залишаються закритими, додав він. Люди проводять більше часу за грою і це дає нові можливості для монетизації ігор, говорить аналітик.

Однак деякі компанії ігрової індустрії постраждали через коронавірус. Наприклад, Sony і Nintendo, поставки обладнання яких залежать від Китаю.

Читайте також: Коронавірус може викликати величезний економічний спад

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар