Новини

У Китаї активізують злиття і поглинання у вугільній галузі

У Китаї активізують злиття і поглинання у вугільній галузіЦього року уряд Китаю прийняв рішення позбавлятися від збиткових підприємств у вугільній сфері. Для цього уряд стимулюватиме компанії до злиттів і поглинань. Така інформація міститься в офіційному повідомленні Національного енергетичного управління КНР.

Для того, щоб стимулювати компанії до проведення злиттів і поглинань у вугільній галузі, уряд Китаю активізує програму консолідації вугільної промисловості.

Особливу увагу уряд хоче приділити програмі закриття збиткових шахт, в яких немає всіх необхідних умов для дотримання техніки безпеки. Влада стверджує, що за допомогою злиттів і поглинань у вугільній галузі, можливо позбутися відсталих виробничих потужностей.

За статистичними даними, в 2015 році в Китаї зафіксовано 45 випадків раптових вибухів метану у вугільних шахтах, які стали причиною загибелі більше 170 людей. Відомство повідомляє про відсутність повноцінного контролю за дотриманням заходів безпеки на шахтах і профілактичних заходів щодо попередження підземних катастроф.

Злиття та поглинання зможуть фінансово оздоровити компанії, які знаходяться в збитковому стані або на стадіях банкрутства, також може бути проведена масштабна реструктуризація підприємств.

Незважаючи на уповільнення економіки Китаю в 3-му кварталі 2015 року, вартість злиттів і поглинань (M & A) за участю китайських компаній досягла рекордної суми в $477,2 млрд. За минулий рік, перевищивши обсяг  2014 на 91,2%. За прогнозами експертів, якщо зростання ринку в Китаї протримається на рівні 50% протягом ще декількох років, то країна зможе обігнати по операціях у сфері злиттів і поглинань США. Торік США уклали M & A угод на суму більш ніж $ 2 трлн.

Джерело: rns.online

  •