Новини

У Канаді пройде чергова конференція по українським реформам

Третя конференція з реформ в Україні в 2019 році пройде в Канаді, повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко, повідомляє портал уряду.

«Я дуже вдячний міністерці закордонних справ Канади Христі Фріланд, яка вже підтвердила, що наступна конференція по українським реформам відбудеться в 2019 році в їх країні і збере разом міністрів закордонних справ ЄС, країн G7 і НАТО».

У заяві, опублікованій канадським урядом, Фріланд сказала, що вона «рада повідомити, що в наступному році Канада проведе Конференцію по реформам в Україні».

«Це безпрецедентна можливість для Канади скликати міжнародних партнерів і просувати нашу непохитну прихильність України. Разом ми можемо побудувати майбутнє, якого заслуговують і бажають люди України», – заявила вона.

27 червня в Копенгагені, Данія, відбулася міжнародна конференція по реформам в Україні «Драйвер змін». Більше десяти міністрів закордонних справ; Високий представник Європейського Союзу у справах закордонних справ Федеріка Могеріні; Комісар ЄС з питань розширення Йоганнес Ган; більше 40 делегацій від ЄС, НАТО і G7, а також представники міжнародних організацій, громадянського суспільства України та приватного сектора. Українську делегацію очолював прем’єр-міністр.

Основна мета конференції – ознайомити міжнародних партнерів з досягненнями України в проведенні системних реформ і визначити подальші напрямки співпраці і практичної допомоги Україні.

«У конференції взяли участь високопоставлені гості з багатьох країн, і всі вони висловилися на підтримку курсу українських реформ. Головне, що підкреслювали наші міжнародні партнери – продовжувати реформи, і ми не збираємося зупинятися. У нас ще багато завдань для виконання в багатьох сферах економіки, державного управління та інших. Уже в наступному році ми представимо результати реформ. Ми високо цінуємо підтримку наших зарубіжних колег, і вони запевняють нас, що ми будемо рухатися далі, і нам буде що показати на наступній конференції», – підкреслив Саєнко.

Читайте також: В Україні стрімко зростає вартість оренди земель

  •  

Напишіть коментар