Новини

У Intel знизилися продажі чіпів. Це сталося вперше за 7 років

Виробник мікрочіпів Intel повідомив про перше за сім років зниження продажів чіпів для серверів. Результат погіршився через зниження попиту в Китаї і з боку великих компаній. Котирування впали на 8%

Вперше за останні сім років у компанії Intel зменшилися продажі чіпів для серверів. Про це свідчить фінансова звітність американської корпорації. Виручка одного з основних напрямків бізнесу компанії Data Center Group (DCG) в минулому кварталі впав на 6%, до $ 4,9 млрд. У попередньому кварталі вона додала 9%.

Напрямок DCG виробляє чіпи для серверів і входить в сегмент центрів обробки даних (Data-centric). Сегмент Data-centric в сукупності знизив виручку Intel на 5%. Після виходу звітності акції компанії обвалилися на 8%.

Великі компанії, які займаються хмарними обчисленнями, прагнуть максимально використовувати ресурси своїх комп’ютерів. Тому вони відкладають покупку нових чіпів, пояснив погіршення результатів глава Intel Роберт Свон. Негативно на продажах також позначається уповільнення темпів зростання економіки Китаю, додав топ-менеджер.

У сегменті PC-centric виручка Intel збільшилася на 4%, до $ 8,6 млрд. Підрозділ випускає чіпи для персональних комп’ютерів. Протилежна динаміка двох сегментів Intel відбилася на сукупної виручки. За минулий квартал вона не змінилася і склала $ 16,1 млрд.

Чистий прибуток Intel склала $ 4 млрд. Це на 11% нижче, ніж в аналогічному кварталі минулого року.

Читайте також: Intel побудує суперкомп’ютер за $ 500 млн

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар