Новини

Twitter потрапив до “антирейтингу” від видання Ars Technica

Аналітичне інтернет-видання Ars Technica опублікувало оновлений перелік представників IT-бізнесу, які опиняться під загрозою зникнення в новому 2017 році. Цього разу список складається з 7 претендентів. У їх числі – соціальна мережа Twitter, пошукова система Yahoo, месенджер Yik Yak, медичний стартап Theranos, компанія-розробник онлайн-ігор Gearbox Software і виробники смартфонів BlackBerry і HTC.

Серед основних критеріїв, які використовувалися аналітиками Ars Technica у процесі відбору, – рентабельність проекту і його економічні показники, відповідність вимогам сучасного IT-ринку (технічні показники), популярність серед користувачів і надійність бізнес-стратегії. Таким чином, у ході дослідження було визначено, що всі з перерахованих вище компаній зіткнулися в минулому році з серйозними труднощами в рамках кожного з цих пунктів, що є передумовою до їх швидкої ліквідації.

Варто зазначити, що для багатьох не стало здивуванням побачити у групі ризику соціальну онлайн-платформу Twitter. Не зважаючи на те, що протягом усього 2016-го року ажіотаж навколо теми щодо продажу соціальної мережі не вщухав, акціонерам Twitter так і не вдалося знайти вигідного покупця. Тим часом, компанія продовжує втрачати гроші: сума витрат за останні 4 місяці склала 289 мільйонів доларів, у той час як дохідна частина – не збільшилася. У тому випадку, якщо найближчим часом керівництво Twitter не зможе знайти вихід із ситуації, що склалася, і залучити інвесторів, проект доведеться закрити.

Читайте також: Вирішується доля Twitter

  •  

Напишіть коментар