Новини

Twitter почне попереджати про фейкові пости політиків

Компанія Twitter планує ввести спеціальне маркування для фейкових постів політиків і громадських діячів, чиї публікації містять неправдиву інформацію. Про це повідомляє NBC.

«Ми вивчаємо кілька способів вирішення проблеми дезінформації в публікаціях в Twitter, а також намагаємося додати до твітів більше контексту. Зараз з’явився варіант, який включає в себе фідбек від спільноти. Дезінформація є дуже важливою проблемою, тому ми будемо тестувати безліч різних методів її вирішення», – заявив офіційний представник Twitter.

Якщо публікація буде визнана недостовірною, під нею буде розташовуватися яскрава помаранчева плашка, яка буде повідомляти користувачеві, що інформація вище порушує політику Twitter, тому кількість її показів в стрічці новин буде скорочено. За даними NBC, нові правила по боротьбі з фейковими новинами можуть торкнутися не тільки політиків, а й звичайних людей, наприклад, якщо вони поширюють брехню про хвороби та епідемії, або підтримують теорії змови.

Відзначається, що Twitter може також ввести систему заохочення користувачів через нарахування балів за інформацію про фейкові пости, оскільки вони «допомагають людям зрозуміти ту інформацію, яку вони бачать». Учасники системи також зможуть перевіряти твіти на достовірність.

Читайте також: Квартальна виручка Twitter перевищила $1 млрд

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар