Новини

«Турбоатом» і «Електроважмаш» виставили на продаж

turboatom_elertrotyazhmashУрядовий комітет з питань економічної, фінансової та правової політики погодився з ініціативою щодо приватизації наступних українських підприємств – «Турбоатом», «Електроважмаш», «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» і Державна продовольчо-зернова корпорація України, а також з державною часткою в ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».

Як повідомила на своїй сторінці у фб Юлія Ковалів, міністр економічного розвитку і торгівлі України, приватизація «Турбоатому» і «Електроважмашу» проходитиме у 2016 та 2017 роках. Усього ж на продаж виставлено 300 компаній.

Юлія Ковалів також пояснила, що з попередньої редакції постанови Кабміну України №271 про перелік приватизованих підприємств, в який внесено 306 компаній, намічено виключити 102 компанії, які вже були приватизовані, знаходяться у процесі ліквідації або в зоні проведення АТО, і водночас включити в нього додатково 126 компаній. «Не відступаємо від ідеї масштабної і прозорої приватизації», – підкреслила перший заступник голови Мінекономрозвитку України.

Нагадуємо, що планових надходжень до бюджету країни на 2016-2017 роки очікувалося 17 мільярдів доларів, а за перше півріччя 2016 року було одержано лише 42 мільйони гривень.

Також нагадуємо і про те, що конкурс з продажу Одеського припортового заводу за стартовою ціною 13,175 мільярдів гривень, який проводився ще у липні, завершився безрезультатно. Але все-одно ФДМ розраховує виконати план до кінця цього року за рахунок повторного конкурсу з продажу ОПЗ і контрольних пакетів акцій обленерго.

Читайте також: Шість українських обленерго продають  

  •