Новини

Три великі криптобіржі світу хочуть працювати в Україні

Три великих біржі криптовалют хотіли б почати офіційно працювати в Україні, повідомив голова наглядової ради Асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA) Андрій Колодюк в кулуарах інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine.

“За останні 2,5 року три світові кріптовалютні біржі просили мене зробити так, щоб вони могли працювати в Україні легально: зареєструватися, отримати ліцензію, відкрити представництво. Для того щоб легально отримувати гроші, здійснювати транзакції з гривні в крипту і назад – ось таке питання їх цікавить. Цікавлять дві речі: ліцензія і банк, який робить транзакції гривня-крипта і назад”, – сказав Колодюк.

Андрій Колодюк додав, що відповідно до внутрішньої інформації однієї з бірж, які висловили бажання офіційно працювати в Україні, близько 25-30% всіх кріптотрейдеров (за кількістю) працюють на просторі СНД, при цьому велика їх частина – в Україні або Росії. Звідси можна зробити висновок, що кількість учасників ринку криптовалют в Україні досить велика.

“Це важлива інформація, тому що за нею можна судити, що кількість учасників ринку криптовалют в Україні досить велика. А це інформація зі світових бірж. Обсяги ринку, звісно, ніхто не озвучує, але навіть за процентною кількостю трейдерів можна судити, що це не “мікроринок”, це повноцінний великий ринок, оскільки світові біржі на основі цієї інформації приймають для себе рішення, що їм не обходимо офіційно почати роботу в країні”, – підкреслив голова наглядової ради UVCA.

Він також зазначив серед ключових позитивних аспектів, які Україна як держава отримає від заходження до країни криптобірж, зростання податкових надходжень до бюджету..

“Зрозуміло, що ринок криптовалют – багатомільярдний, сотні мільярдів ходять навколо цього. Тому Україна, яка сьогодні з точки зору держави не заробляє нічого, після заходження бірж на наш ринок почне отримувати податки”, – зазначив він.

Крім того, на думку Колодюка, держава буде бачити загальну картину ринку кріптотрейдеров і враховувати його при подальшому плануванні економіки.

Читайте також: Протягом 2-3 років в Україні зможуть легалізувати криптовалюту

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар