Новини

Тревіс Каланік вклався в стартап, який друкує готелі на 3D принтері

Колишній глава Uber Тревіс Каланік став одним з інвесторів стартапу Habitas, який будує готелі з використанням 3D-друку. Компанія залучила $20 млн інвестицій, повідомляє Financial Times.

Каланік вклався через свій інвестфонд 10100 Fund, який спеціалізується на нерухомості, електронній комерції та нових технологічних компаніях в Китаї та Індії. Крім нього інвесторами стартапу стали СЕО онлайн-супермаркету Ocado Тім Штайнер, індійський мільярдер Дів Турахія і ще кілька бізнесменів.

Habitas друкує конструкції для типових готельних номерів на 3D-принтері, потім доставляє їх на місце розміщення і збирає. «Ми збираємо їх як Lego», – розповів співзасновник Habitas Олівер Ріплі. За його словами, компанія може виробляти по 100 номерів на місяць, а повноцінні готелі Habitas можуть конструюватися за 6-9 місяців, а окупати інвестиції вони повинні усього за два роки — це набагато швидше, ніж при будівництві більшості традиційних готелів.

Готелі, побудовані компанією з використанням 3D-друку, вже успішно працюють в мексиканському місті Тулум. Номери коштують від $200 до $400, вони орієнтовані на туристів-мілленіалів, для яких важливі враження від відпочинку, а не розкіш готелів.

До кінця 2020 року Habitas планує відкрити вісім готелів, один з них повинен відкритися в лютому в Намібії. Крім того, у стартапу є плани на будівництво соціального житла в Африці.

Читайте також: Співзасновник Uber Каланік продав більше 90% своєї частки

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар