Новини

Транснаціональні корпорації коригують свої стратегії після підвищення ціни долара

Транснаціональні американські корпорації починають коригування своїх стратегій хеджування валют після різкого підвищення курсу долара в останні місяці, оскільки вплив більш сильного долара починає проявлятися в другому кварталі корпоративного доходу.

Більш сильний долар зробив Netflix Inc першою жертвою сезону в понеділок. Компанія, яка хеджує свої доходи за деривативами, заявила, що курси іноземних валют підштовхують їх очікування до операційної маржі в 2018 році до рівня, близького до нижньої межі їх цільового діапазону.

«Це буде ще один сигнал для пробудження», – сказав Вольфганг Кестер, виконавчий директор консалтингової фірми FiREapps в Скоттсдейл, штат Арізона. «Є ще багато компаній, які не справляються з цим досить добре».

Долар виріс більш ніж на 5% по відношенню до валют основних торговельних партнерів у другому кварталі, чому сприяли зростання напруженості в торговельній війні і люта діяльність Федеральної резервної системи.

Індекс долара, який на початок другого кварталу знизився приблизно на 11% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зріс до кінця кварталу майже аналогічно в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зростання долара став несподіваним ризиком на початку того, що, як очікується, стане надійним сезоном корпоративних доходів в США. Виручка іноземної валюти в американських багатонаціональних компаніях коштує менше в доларах, коли валюта сильніше.

«Наш обсяг операцій з хеджування збільшився з квітня або травня до сьогоднішніх днів», – сказав Кунюкі Хіра, глава валютної біржі MUFG в Нью-Йорку.

Недавнє посилення долара – це різкий відхід від його ослаблює тенденції в 2017 році, коли зниження ціни долара принесло поштовх великим компаніям США і, можливо, зробило управління валютними ризиками менш пріоритетним.

Деякі аналітики очікують, що зростання протекціонізму в торгівлі сприятиме збільшенню ціни долара в найближчій перспективі, що може означати, що більші компанії, швидше за все, приведуть до зростання долара з розрахунком на майбутній прибуток.

«У нас більше питань про хеджування, коли валюта волатильна», – сказав Роберто Баттікузіц, директор по валютним продажу в Credit Suisse. «У всякому разі, це дозволяє компаніям скористатися можливостями, щоб подивитися, як працюють стратегії».

Брайан Моралес, директор групи глобальних ринків в Citizens Bank, сказав, що недавно був попит на хеджування, з підвищенням ставок по федеральних резервів. Відмінності в процентних ставках між країнами призводять до витрат хеджування, і оскільки ФРС підвищує процентні ставки, вона може стати більш привабливою для хеджування.

Читайте також: Єврокомісія обмежила імпорт українського металу

  •  

Напишіть коментар