Новини

Трамп хоче очистити американські вулиці від німецьких автомобілів

Адміністрація Трампа заявляє про те, що імпорт німецьких автомобілів, які складають 90% машин преміум-класу в США, шкодить автомобільній промисловості Америки.

Німецька компанія BMW володіє брендами Rolls-Royce і BMW, компанія Daimler – Mercedes-Benz, а Volkswagen контролює Bentley, Bugatti, Porsche і Audi.

Німецьке видання Wirtschafts Woche з посиланням на анонімні дипломатичні джерела передає, що під час квітневого візиту президента Франції Еммануеля Макрона в США, Трамп сказав, що має намір підтримувати жорстку торговельну політику щодо Німеччини, поки «німецькі Mercedes-Benz не зникнуть з 5-ї Авеню у Нью Йорку”.

Адміністрація Трампа відкрила торгове розслідування з питання «загрози імпорту німецьких машин для автопромисловості США». Воно може стати причиною підвищення мита на ввезення до 25%, як і в ситуації з металами.

Проте, в Америці також є безліч заводів з виробництва німецьких автомобілів. Наприклад, завод BMW в Південній Кароліні, який за минулий рік випустив 804 тис. машин. Для порівняння: з Німеччини в 2017 році було експортовано 657 тис. автомобілів.

Аналітики Evercore ISI вважають, що такі заходи з боку адміністрації Трампа приведуть до збитків в € 4,5 млрд для німецьких автовиробників. На даний момент акції автомобільних компаній вже впали в середньому на 1%: BMW – на 0,5%, Daimler – 1%, Volkswagen – на 1,6%.

Читайте також: Roche хоче придбати Foundation Medicine

  •  

Напишіть коментар