Новини

Трамп анонсував 25-процентний тариф на китайські технології

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати імплементують 25-процентний тариф на товари з Китаю, загальна сума реалізації яких в США становить $50 млрд, пов’язані з інтелектуальною власністю і технологією, і зобов’язалися накласти додаткові збори, якщо азіатська нація прийме відповідні заходи.

Трамп заявив, що в тарифний список включені товари з китайського стратегічного плану «Зроблено в Китаї 2025» щоб домінувати в високотехнологічних галузях, які «будуть сприяти подальшому економічному зростанню в Китаї, але зашкодять економічному зростанню Сполучених Штатів і багатьох інших країн».

«Торгова війна» між США і Китаєм триває вже досить довгий час. Президент США Дональд Трамп, звинувативши КНР в крадіжці інтелектуальної власності американських виробників, ініціював протекціоністські заходи стосовно китайському імпорту та загальної торгівлі з Китаєм, що призвело, наприклад, до зупинки операційної діяльності китайського виробника смартфонів ZTE.

На даний момент, керівництву компанії вдалося укласти угоду з американським урядом, і в обмін на зняття обмежень, компанія заплатить мільярдний штраф американській владі.

У той же час, переговори по відновленню вільної торгівлі між США і Китаєм тривають, однак поки що вони не принесли ніякого результату.

Читайте також: США досягли домовленостей про відновлення роботи ZTE

  •  

Напишіть коментар