Новини

Toyota виплатить $ 3,4 мільярда компенсації

Японський автовиробник Toyota погодився з вимогою федерального органу Сполучених Штатів Америки виплатити компенсацію своїм споживачам у розмірі 3,4 мільярдів доларів. Причиною для позову стали масові скарги американських власників автомобілів, виробником яких є вищевказаний холдинг, стосовно іржавіння окремих деталей машини вже через декілька місяців експлуатації. Безпосередньо, йдеться про моделі Toyota Tacoma, Toyota Full-Size Pickup Truck і Toyota Sequoia SUVs. Згідно з текстом судових документів, які були надані з боку звинувачення, транспортні засоби мають недостатній захист від корозії, що може поставити під загрозу всю структурну цілісність автомобіля.

Відповідно до судового рішення, визначення суми разової компенсації здійснювалося з розрахунку – 15 тисяч доларів за автомобіль. Не зважаючи на те, що акціонери автомобільного холдингу Toyota спочатку були не згодні з такою постановою Феміди, питання репутації бренду виявилося важливішим. “Ми готові відстояти якість і надійність наших автомобілів,” – йдеться в офіційній заяві представників компанії стосовно підсумків судового засідання.

Нагадаємо, що напередодні японський машинобудівний холдинг був змушений зняти з продажу близько 6 мільйонів автомобілів через неполадки в системі безпеки. Про це вже повідомлялося в одній із попередніх публікацій Lawyers Daily. Безпосередньо, йшлося про несправність механізму запуску роботи подушок безпеки, який спрацьовував довільно в процесі руху автомобіля.

Читайте також: Toyota змушена зняти з продажу 6 мільйонів автівок

  •  

Напишіть коментар