Новини

Toyota проведе реструктуризацію бізнесу

FILE - In this April 13, 2008 file photo, the company logo shines off the grille of an unsold 2008 Avalaon sedan at a Toyota dealership in the southeast Denver suburb of Centennial, Colo.Toyota Motor Sales (TMS), U.S.A., Inc., Friday, May 1, 2009, reported month-end sales of 126,540 vehicles, a decrease of 41.9 percent from last April, on a daily selling rate basis. (AP Photo/David Zalubowski, file)

Toyota проведе реструктуризацію бізнесу

Великий японський виробник автомобілів Toyota повідомив про свої наміри провести реструктуризацію бізнесу.

У планах Toyota створення нових структур, кожна з яких відповідатиме за певний вид автомобілів. Будуть створені відділення для виробництва легкових машин, вантажівок, і окремий бізнес буде створений для виробництва машин Lexus. Компанія висловилася, що зміни вигідні їм у правовому плані, і за допомогою проведення реструктуризації вона хоче повністю поміняти принцип роботи і структурувати діяльність. На даний момент, корпорація має дві структури за територіальною ознакою, з двома окремими підрозділами – Lexus і бізнес з виробництва двигунів.

У правовому полі поміняється концепція підприємства. У планах Toyota дати новоствореним структурам більше повноважень для прийняття важливих рішень, таких як підбір кадрів і пошук зовнішніх зв’язків.

Після дизельного скандалу, в якому замішаний концерн Volkswagen, восени 2015 року, Toyota зайняла позицію лідера на авторинку. Її чистий прибуток в минулому році склав $ 4,7 млрд.

Концерн Toyota є найбільшим світовим автовиробником. Підприємство заснували в 1937 році. Toyota також надає фінансові послуги і має інші напрямки в бізнесі. Штаб-квартира підприємства знаходиться в місті Тойота, (Японія). Toyota займає на дев’ятіу позицію в рейтингу Fortune Global 500 за версією 2015 року. Станом на 2013-2015 рр. – Toyota визнана найдорожчим брендом у світі.

Аналітики стверджують, що проведення реструктуризації направлено на зміцнення позицій компанії на ринку, за допомогою нововведень і створення нових відділів, Toyota хоче структурувати бізнес.

Джерело: www.finmarket.ru

  •