Новини

Total продає активи на $ 4 млрд.

A Total SA logo is seen at a gas station in Paris, France, on Thursday, July 22, 2010. The company, Europe's biggest oil refiner, releases its earnings next week. Photographer: Antoine Antoniol/Bloomberg via Getty Images

Total продає активи на $ 4 млрд.Велика нафтова компанія Total повідомила про те, що в 2016 році має намір продати активи на суму близько $ 4 млрд. Дані дії компанія вживає для того, щоб скоротити витрати і утриматися на нафтовому ринку, з огляду на те, що ціни на нафту останнім часом стрімко падають.

У 2015 році Total була однією з небагатьох компаній в нафтовій сфері, якій вдалося збільшити прибуток. У той час як інші великі нафтові компанії з США і Європи повідомляли про збитки, дохід Total зріс на 20%. Заробіток компанії в 2015 році склав $ 5 млрд. Головну частину прибутку Total отримала від нафтопереробного бізнесу, в той час як її структури, що  добувають нафту зазнали збитків.

У планах компанії скоротити витрати на суму $ 2,5 млрд. Також керівництво підприємства повідомило, що в поточному році не планує скорочувати персонал. У той час як конкуренти Total – ВР і Shell вдалися до масових звільнень співробітників, через нестабільність на нафтовому ринку і бажання скоротити збитки.

Керівництво Total заявило, що продаж активів допоможе компанії встояти при будь-якій ціні на нафту. Також в компанії впевнені, що в цьому році їм не знадобиться скорочення штату працівників.

Total – французька нафтова компанія, знаходиться на четвертому місці в світі за обсягами видобутку нафти. Підприємство було засноване в 1924 році, його штаб-квартира знаходиться в Парижі. Total працює більш ніж в 130 країнах світу. Кількість працівників компанії становить понад 111 тис. чоловік. Крім видобутку нафти, компанія також займається нафтопереробкою, також вона є власником ряду підприємств у хімічній промисловості.

Джерело: fdlx.com

  •