Новини

Total поглинає Saft Groupe за € 950 млн.

A logo for oil giant Total is seen at a petrol station in London February 12, 2008. REUTERS/Stephen Hird

Total поглинає Saft Groupe за € 950 млн.Днями стало відомо, що велике підприємство Total поглинає виробника акумуляторів і батарей Saft Groupe. Сума угоди становить € 950 млн. За підрахунками експертів, Total віддасть по € 36,5 за одну акцію Saft.

У своїй заяві керівник Total підкреслив, що об’єднання підприємств є одним з пунктів плану з розвитку сфери відновлюваної енергії, розширення бізнесу і виходу на нові ринки. Представники Saft на сьогоднішній день ніяк не прокоментували угоду.

Total повідомила про те, що збирається збільшити сферу впливу на ринку відновлюваної енергії в минулому місяці. Підприємство має намір вкладати кошти в компанії, які здійснюють свою діяльність в цій сфері, для того, щоб об’єднати зусилля, і оптимізувати виробничі процеси. Купівля Saft є частиною стратегічного бізнес-плану.

Також джерела повідомляють і про те, що згідно з інвестиційною програмою Total, підприємство інвестує приблизно $ 500 млн.  в поновлювані джерела енергії, такі як біопаливо і сонячні електростанції.

Раніше говорилося про те, що в планах Total вкласти кошти в будівництво нафтохімічного комплексу в Ірані.

Total S.A. – велике нафтогазове підприємство, яке є четвертим у світі за обсягом видобутку. Компанія заснована в 1924 р., її штаб-квартира розташована в Парижі. Активи підприємства нараховують $ 229,8 млрд. Штат співробітників Total становить понад 90 тис. чоловік.

Джерело: gazeta.ru

  •