Новини

Тимошенко покарають за прорив держкордону

За повідомленням представника Держприкордонслужби Олега Слободяна адміністративний протокол про незаконний перетин державного кордону в пункті пропуску Шегині, який знаходиться у Львівській області, вручили Юлії Тимошенко (лідер партії «Батьківщина»).

Як стало відомо, Тимошенко відповідатиме за законом, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У справі «про прорив кордону» Юлія Тимошенко стала третьою за рахунком, кому вже вручили адміністративний протокол. Правда прізвища всіх депутатів, кого звинувачують у прориві, не назвали.

Нагадаємо, що 10 вересня 2017 року Міхеїлом Саакашвілі в супроводі деяких представників Верховної Ради було прорвано загорожу і незаконно перетнуто кордон. За зведенням МВС стало відомо, що 11 представників поліції України та 5 прикордонників постраждали під час несення служби.

Раніше, 26 липня 2017 року, дію українського громадянства Саакашвілі було припинено. Незважаючи на це, М. Саакашвілі скористався наявним у нього українським паспортом, завдяки чому він і подорожува по світу, знаходився в США, перемістився до Європи, потім до Варшави (Польща), а потім незаконно перетнув кордон в Україні.

Для довідки. Юлії Тимошенко, за словами представника ДПСУ, за незаконний перетин кордону загрожує відповідальність згідно зі Статтею 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення: штраф від 3 тисяч 400 гривень до 8 тисяч 500 гривень.

Міхеїл Саакашвілі за незаконний перетин державного кордону України 22 вересня 2017 року визнаний винним. Таке рішення було прийнято Мостиським судом у Львівській області. Крім цього Саакашвілі повинен сплатити штраф у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів.

Читайте також: Збільшення прямих іноземних інвестицій

  •  

Напишіть коментар