Новини

Tesla офіційно дозволили почати виробництво в Китаї

Компанію додали в урядовий список схвалених автовиробників.

Американського автовиробника сертифікувало китайське міністерство промисловості. Це означає, що “Tesla отримала повне схвалення на виробництво”, пояснив Reuters глава шанхайської консалтингової компанії Automotive Foresight Йель Чжан, додавши, що виробник електрокарів може приступити до роботи в будь-який момент.

Завод Teslа вартістю $2 млрд, будівництво якого в січні цього року почалося в Шанхаї, стане першим підприємством компанії за кордоном. Раніше Reuters повідомляло, що початок виробництва заплановано вже на жовтень. Правда, поки не ясно, коли завод досягне планових показників на кінець року через невизначеність щодо замовлень, робочої сили і постачальників.

Tesla має намір до кінця року виробляти не менше 1 тис. Model 3 на шанхайському заводі, прагнучи збільшити продажі на найбільшому автомобільному ринку в світі і уникнути більш високих імпортних тарифів на американські автомобілі.

Крім того, перший в Китаї автомобільний завод, який повністю належить іноземцям, демонструє явний настрій Пекіна на відкриття автомобільного ринку країни для зарубіжних виробників.

Влада Шанхая запропонували Tesla допомогу для прискорення будівництва, а 30 серпня Китай виключив моделі Tesla з 10% -го податку на купівлю автомобілів.

Читайте також: Tesla купила стартап DeepScale, який створив дешевий автопілот

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар