Новини

Tesla Inc. отримує надприбутки в Китаї

Автоконцерн Tesla, який спеціалізується на виробництві ультрасучасних електрокарів, багаторазово збільшив свою виручку на території Китайської Народної Республіки.

Виробник електромобілів за 2017 рік збільшив свою виручку в процентному відношенні на божевільні 90%. Загальна сума склала близько $ 2 млрд.

Згідно з офіційними даними компанії, серед основних причин такого різкого підвищення доходів – встановлення більш ніж 1 тисячі електричних зарядних станцій по всьому Китаю. Час повної зарядки автомобіля на даних станціях складає всього лише 1 годину.

Також, агенство новин Xinhua повідомляє про те, що завдяки компанії, в Китаї були побудовані три найбільших в світі зарядних станції.

Варто зазначити, що таке зростання прибутку пояснюється тим, що на початку 2017 року Tesla представила на китайському ринку вдосконалені моделі Tesla Model S і Tesla Model X. Дані види електрокарів були спеціально модифіковані під особливості китайських зарядних станцій.

Нагадаємо вам про те, що компанія Tesla, яка в даний час зазнає збитків, планує виплатити її CEO Ілону Маску нагороду, яка буде дорівнювати 8% активів самої компанії.

Варто відзначити, що в даний момент Ілону Маску належить 22% акцій Tesla.

Читайте також: Google розробляє власну блокчейн-технологію

  •  

Напишіть коментар