Новини

Tata Steel продає бізнес в Англії через збитки

Tata Steel продає бізнес в Англії через збиткиВеликий індійський виробник сталі Tata Steel повідомив про своє рішення продати активи в Англії через численні збитки. Під час зборів  в Мумбаї, керівництво обговорило подальші плани з приводу роботи компанії і прийшло до висновку, що британський  структурний підрозділ є неприбутковим через конкуренцію з продукцією китайських виробників яка є дешевшою.

Аналітики відзначають, що також однією з причин продажу частини бізнесу є падіння попиту на сталь.  Експерти говорять про те, що в зв’язку з продажем філії, роботу можуть втратити кілька тисяч чоловік, проте в той же час стверджують, що продаж філії – це краще, ніж її закриття.

Імена потенційних покупців і умови укладення угоди на даний момент не розголошуються. Критики заявляють, що тепер майбутнє підприємства залежить від того чи вдасться компанії знайти потрібних інвесторів, які вважатимуть вигідним вкладати в неї кошти, виробляти нову стратегію ведення бізнесу та розвивати виробництво.

Обізнані джерела повідомляють, що в металургійній галузі в Великобританії за останній рік скоротили близько тисячі чоловік, і англійська влада заявила про те, що буде вживати всіх необхідних заходів для того, щоб стабілізувати цю сферу.

Компанія Tata Steel була заснована в 1907 р. в Індії, вона є одним з найбільших світових виробників сталі. Підприємство здійснює свою діяльність в 26 державах світу, в компанії працює близько 80 000 чоловік. У минулому році операційний прибуток компанії нарахував  $ 1,9 млрд.

Джерело: fdlx.com

  •